Sunmax Neden Sunmax?ReferanslarKataloglar KVKK FacebookTwitterInstagramYoutubeE-Mail English   
Hakkımızda

1980 yılında kurulan Bütem A.Ş. 41 yıldır saç işleme tecrübesiyle İstanbul Hadımköydeki yeni tesisinde faaliyet göstermektedir.Dünyanın önemli markalarına,ince ve kalın saçtan imal ürünler sunan firmamız son 15 yılda kendi oluşturduğu markalar ile pazar payını büyütmektedir.Sunmax markasıyla sektörde yer alan firmamız aldığı patentlerle kısa sürede pazarda söz sahibi olmuştur.

 

 

 

Teknolojiyi takip etmeyi amaç haline getiren Bütem A.Ş. ürünlerini üç boyutlu çizim programlarında tasarlayıp,CNC makinalarda el değmeden üretilebilmektedir.Kullanılan teknolojiler,üretim esnekliğini ve verimliliğini müşteri memnuniyetine taşımakta ve ürünleri her geçen gün pazarda daha fazla talep edilir hale getirmektedir.

 

 

Bütem A.Ş.Planlama ve Sevkiyat operasyonlarında ileri teknoloji ERP yazılımları kullanmaktadır.Operasyon kalitesini ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi Belgesi) - IS0 14001 (Çevre Güvenliği Belgesi) - IS0 18001 (İşçi Sağlığı Güvenliği Belgesi) belgeleri ile yükselten ve ürünleri içinde "CE" Belgesini alan kuruluşumuz, standartlarını Avrupa normlarına eşit hale getirmiştir.

pitikare